Bawaria Motors Janki

BMW M

Człowiek. Maszyna. Najwyższe osiągi.


Bawaria Motors Warszawa: BMW serii M – nowa jakość samochodów sportowych

 

Zainspirowane torem wyścigowym, wyróżniają się atletyczną budową i bezkompromisowym charakterem – prowadząc BMW serii M można poczuć się jak na torze, tylko jeszcze bardziej komfortowo.

 

Wyraziste, odważne kształty i eleganckie, luksusowe wnętrza są tego doskonałym potwierdzeniem, to jednak, co naprawdę ma znaczenie, to nowoczesne 6- i 8-cylindrowe silniki benzynowe M TwinPower Turbo oraz zaawansowany system wspomagania kierownicy mocno nawiązujący do samochodów wyścigowych. BMW serii M to maksymalna dynamika i zwinność przy najbardziej optymalnej możliwej do osiągnięcia wydajności.

 

Dbając o radość jazdy kierowców, BMW nie poprzestało jednak na stworzeniu mocnych i wydajnych silników umożliwiających maksymalne przyspieszenie przy minimalnym możliwym spalaniu – inżynierowie marki opracowali specjalne technologie jeszcze bardziej podnoszące komfort i ekscytację z jazdy, dzięki którym BMW M prowadzi się lekko, zwinnie i po prostu przyjemnie. Technologie EfficientDynamics odpowiedzialne za komfort jazdy i wydajność samochodu, w połączeniu z pakietem Competition zawierającym większość funkcji dotyczących dynamicznej jazdy sprawiają, że każdy przejechany kilometr dostarcza mnóstwa emocji i wrażeń. 

Po więcej szczegółów o BMW serii M zapraszamy do Bawaria Motors w Warszawie.

Zapytaj o ofertę

Kontakt

Umów się na wizytę

--:
* - pole obowiązkowe