Bawaria Motors Janki

BMW serii 7

Dla wybranych.


Bawaria Motors Warszawa – luksus w formie hybrydowej, czyli BMW serii 7 Limuzyna

 

BMW serii 7 Limuzyna to zrównoważone połączenie eleganckiego wyglądu i luksusowego wnętrza z dobrą dynamiką jazdy i optymalnym spalaniem. Dzięki wielu innowacyjnym rozwiązaniom Limuzyna serii 7 posiada jedne z najlepszych dla swojej klasy osiągów, jednocześnie nie odchodząc od luksusowej koncepcji limuzyny.

 

Inżynierowie BMW zadbali o to, by seria 7 BMW mimo wielu zmian i ulepszeń, posiadała również szereg klasycznych już dla marki rozwiązań, które znane są wszystkim użytkownikom samochodów BMW. Dzięki takiemu połączeniu innowacji z tradycją, samochody serii 7 prezentują się dobrze zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym, ze szczególnym podkreśleniem nowatorskiej koncepcji umieszczenia wysokonapięciowego akumulatora nie w części bagażowej jak to zwykle ma miejsce, ale pod tylną kanapą. Dzięki temu bagażnik posiada pojemność aż 420 litrów, co pozwala na przewóz całkiem sporej ilości bagażu.

 

Limuzyna serii 7 BMW to jednak nie tylko smukła, elegancka sylwetka i dobrze wykorzystana przestrzeń, to, co wyróżnia ją najbardziej spośród innych samochodów jej klasy, to koncepcja łącząca 4-cylindrowy silnik TwinPower Turbo z nowoczesnym silnikiem elektrycznym i napędem na cztery koła eDrive. Dzięki technologii EfficientDynamics samochód zarządza energią w jak najbardziej optymalny sposób, w zależności od sytuacji przełączając się z jednego silnika na drugi lub wykorzystując oba jednocześnie.

 

Więcej szczegółów na temat BMW serii 7 w salonie Bawaria Motors w Warszawie.

BMW Serii 7 Limuzyna

Cechy i fakty Zapytaj o ofertę

Zapytaj o ofertę

Kontakt

Umów się na wizytę

--:
* - pole obowiązkowe