Bawaria Motors Janki

BMW serii 6

Wyraz czystej dynamiki.


Bawaria Motors Warszawa – BMW serii 6 urzeka swoim wyrazistym charakterem

 

Podobnie jak w poprzednich seriach, również w serii 6 BMW występuje w trzech rodzajach nadwozia: coupé, kabriolet, gran coupé. Seria 6 to jednak wyższy poziom, zarówno stylistycznie, jak i pod względem dynamiki – radość płynąca z jazdy jest tu niewyobrażalna.

 

Myśląc o BMW na pierwszy plan wysuwa się elegancja i dynamika, czyli dwie najważniejsze cechy samochodów marki BMW. Samochody serii 6 stanowią ich idealne odzwierciedlenie, a nawet więcej. BMW serii 6 Cabrio to przede wszystkim wyrazisty, bezkompromisowy styl odzwierciedlający jego szybkość, zwinność i moc silnika. Wygląd inspirowany sportowymi łodziami od razu daje do zrozumienia, że jest to samochód stworzony do emocjonującej jazdy, i dzięki najnowszej technologii i wyposażeniu, w które został zaopatrzony, jazda nim taka właśnie jest. Tym bardziej przy opuszczonym dachu, z wiatrem we włosach. BMW serii 6 Gran Coupé natomiast to przede wszystkim elegancja i to w najlepszym sportowym wydaniu – smukła sylwetka o precyzyjnie wykonanych bocznych przetłoczeniach to tylko zapowiedź tego, co znajduje się w środku, a to na pewno robi wrażenie, tym bardziej w wersji ulepszonej, z takimi elementami jak listwy z białego jesionu czy skórzana tapicerka. BMW serii 6 Coupé, tak jak wersja Cabrio, jest autem 2-drzwiowym, co idealnie wpisuje się w jego sportowy i elegancki zarazem charakter. Obszerne powierzchnie karoserii w połączeniu z wyrazistymi liniami i mocnym modelowaniem sprawiają, że wersja Coupé urzeka od pierwszego wrażenia.

 

Seria 6 BMW to jednak nie tylko wyrazisty styl, ale przede wszystkim niesamowita moc płynąca spod maski, dzięki której prowadzenie samochodu każdorazowo stanowi ekscytującą przygodę. Wszystko zaś za sprawą napędu BMW EfficientDynamics oraz innowacyjnego, charakterystycznego dla BMW silnika BMW TwinPower Turbo.

 

Szczegóły oferty BMW serii 6 dostępne w salonie Bawaria Motors w Warszawie.

BMW Serii 6 Gran Coupé

Cechy i fakty Zapytaj o ofertę

Zapytaj o ofertę

Kontakt

Umów się na wizytę

--:
* - pole obowiązkowe