Bawaria Motors Janki

BMW serii 5

Wybitne. Stylowe.


Bawaria Motors Warszawa – BMW serii 5 to luksus w sportowym stylu

 

Dynamiczna jazda to, tuż obok wydajności, bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych cech BMW i seria 5 doskonale to potwierdza. Innowacyjne rozwiązania BMW EfficientDynamics wraz z nowatorską technologią BMW TwinPower Turbo to gwarancja maksymalnej mocy przy jak najniższym spalaniu, wszystko to zaś w wyjątkowo eleganckim i luksusowym wydaniu.

 

Samochody klasy biznesowej to nie tylko wygląd i komfortowe wnętrza, współczesne wymagania co do pojazdów tej klasy wychodzą dużo dalej. BMW serii 3 Limuzyna posiada najlepsze rozwiązania i technologie stosowane przez markę, co przy doskonałych silnikach benzynowych i wysokoprężnych stawia ją na czele swojej klasy. Dodając do tego aplikację BMW ConnectedDrive BMW serii 3 Limuzyna wchodzi na wyższy poziom jeśli chodzi o komunikację i rozrywkę. Jeszcze bardziej sportowy charakter oferuje BMW serii 5 Gran Turismo, które nadal jednak zachwyca stylową prezencją i elegancją. Przestronne wnętrza i luksusowe materiały gwarantują najwyższy komfort jazdy, a przy tym pod względem dynamiki pojazd pozostaje przy mocy charakterystycznej dla silników BMW.

 

Szczegóły oferty BMW serii 5 są dostępne w salonie Bawaria Motors w Warszawie.

Bawaria Motors Warszawa – wydajność i jeszcze lepsze osiągi w formie BMW Hybrid

 

Napęd hybrydowy, który oferuje coś więcej niż tylko ekonomiczną i ekologiczną jazdę? BMW Hybrid idealnie udowadnia, że hybrydy nie muszą być nudne i że stać je na naprawdę wiele. Celem BMW od samego początku było poprawienie osiągów oraz zapewnienie jeszcze większej przyjemności z jazdy i ekonomiczne oraz ekologiczne efekty są w przypadku BMW Hybryd miłym dodatkiem.

 

BMW Hybrid jest odpowiedzią na poszukiwania rozwiązania oferującego największą wydajność przy jak najmniejszej utracie dynamiki. Patrząc na BMW Seri 5 Active Hybrid można śmiało powiedzieć, ze takie rozwiązania nie są już tylko teorią. Mocny sześciocylindrowy silnik rzędowy BMW TwinPower Turbo w połączeniu z innowacyjnym silnikiem elektrycznym tworzą parę, która znacznie obniża zużycie paliwa oraz emisję dwutlenku węgla, jednocześnie zwiększając komfort i radość z jazdy. Szacowana łączna suma mocy obu silników to około 340 KM, co wynika z tego, że silnik elektryczny w trybie Spot działa jak swoiste doładowanie, wspomagając główny silnik. Również przyspieszenie robi wrażenie – 5,9 sekundy do 100km/h to naprawdę dobre osiągi i doskonała reakcja samochodu na dodanie gazu oraz płynność z jaką przechodzi on z jednego napędu w drugi stanowi tu tylko dodatek.

 

Więcej szczegółów o BMW Hybrid można uzyskać w salonie Bawaria Motors w Warszawie.

BMW Serii 5 Limuzyna

Cechy i fakty Zapytaj o ofertę

BMW ActiveHybrid 5

Cechy i fakty Zapytaj o ofertę

BMW Serii 5 Touring

Cechy i fakty Zapytaj o ofertę

BMW Serii 5 Gran Turismo

Cechy i fakty Zapytaj o ofertę

Zapytaj o ofertę

Kontakt

Umów się na wizytę

--:
* - pole obowiązkowe