Bawaria Motors Janki

BMW serii 3

Pasja wygrywa.


Bawaria Motors Warszawa – klasa i dynamizm – BMW serii 3

 

Sportowe, eleganckie i z klasą, a przy tym odznaczające się dobrą dynamiką jazdy – seria 3 BMW nie bez powodu wyróżnia się spośród samochodów klasy średniej. Modele wyposażone w silniki BMW TwinPower Turbo z technologią BMW EfficientDynamics cechują się dużą elastycznością oraz przede wszystkim niskim zużyciem paliwa i emisji spalin, dzięki czemu ogólna radość z jazdy jest na wysoki poziomie.

 

Seria 3 BMW składa się z modeli:

 

BMW serii 3 Limuzyna – cechuje się charakterystycznym, sportowym stylem, dzięki czemu jest uznawany za najbardziej sportowy model w swojej kategorii. Przestronne wnętrze, wraz z licznymi schowkami i dużym bagażnikiem, sprawia, że samochód jest bardzo wygodny i funkcjonalny .

 

BMW serii 3 Touring – stworzony dla osób ceniących sobie dynamiczne spędzanie czasu – dzięki swojej funkcjonalności, idealny do odbycia dłuższej podróży. Posiada bagażnik o pojemności 495 l, który po złożeniu tylnej kanapy oferuje pojemność 1500 l. Doskonałe połączenie sportowej stylistyki, komfortu i dynamiki.

 

BMW serii 3 Gran Turismo – sportowa stylistyka, widoczna w miękkich liniach i atletycznej sylwetce łączy się tu z przestronnym wnętrzem i charakterystycznym dla wszystkich modeli BMW dynamizmem. Rozkładana na kilka różnych sposobów tylna kanapa sprawia, że jego wnętrze za każdy razem można dopasować do bieżącej sytuacji i wynikających z niej potrzeb.

 

Więcej szczegółów na temat BMW serii 3 można uzyskać w salonie Bawaria Motors w Warszawie.

BMW Serii 3 Limuzyna

Cechy i fakty Zapytaj o ofertę

BMW Serii 3 Touring

Cechy i fakty Zapytaj o ofertę

BMW Serii 3 Gran Turismo

Cechy i fakty Zapytaj o ofertę

Zapytaj o ofertę

Kontakt

Umów się na wizytę

--:
* - pole obowiązkowe