Bawaria Motors Janki

BMW serii 1

W harmonii z miastem.

 


Bawaria Motors Warszawa: BMW serii 1 – niepowtarzalny samochód miejski

 

Nowoczesne i zwinne, a przy tym wyjątkowo funkcjonalne i wydajne – BMW serii 1 łączy w sobie najlepsze cechy auta miejskiego i samochodu na dłuższe trasy. Powstało jako pierwszy model marki BMW w segmencie C i od razu wyróżniło się na tle innych samochodów kompaktowych. Obecnie występuje w wariancie 3- i 5-drzwiowym.

 

Design

 

Podobnie jak wszystkie modele BMW, seria 1 wyróżnia się wyrazistymi liniami, dużymi wlotami powietrza oraz chromowaną atrapą chłodnicy znajdującą się w centralnym punkcie frontu. Dynamiczny wygląd ze sportowym pazurem podkreślają dodatkowo spłaszczone reflektory przednie oraz diodowe lampy tylne, tworzące kształt liter L. Wnętrze BMW serii 1 również nie odbiega standardami od charakterystycznej stylistyki marki – jest nowoczesne i subtelne, z dużą dbałością o szczegóły. Tym, co od razu rzuca się w oczy jest typowa dla BMW kierownica oraz chromowane elementy deski rozdzielczej (w tym standardowe radio BMW Professional). Na uwagę zasługuje również możliwość wyboru jednej z trzech linii stylistycznych: Urban Line, Sport Line lub pakiet sportowy M – dzięki czemu można nadać swojemu samochodowi indywidualnego charakteru.

 

Dynamika jazdy

 

BMW serii 1 spośród innych samochodów kompaktowych wyróżnia się głównie zastosowaniem napędu na tylne koła oraz 6-cylindrowego rzędowego silnika. Dzięki takim rozwiązaniom konstrukcyjnym BMW serii 1 prowadzi się w sposób zdecydowany i bezkompromisowy. W przeciwieństwie do standardowych kompaktów, BMW pokonuje zakręty pewnie i szybko, mocno przylegając do podłoża, co sprawia, że prowadzenie go wykracza poza standardowe normy tej klasy. 1,6 – litrowy diesel z technologią TwinPower Turbo gwarantuje energiczną jazdę, natomiast tryb ECO PRO pozwala na maksymalne wykorzystanie każdej kropli paliwa, zmniejszając jego zużycie nawet o 20 proc.

 

Szczegółowa oferta BMW serii 1 dostępna w salonie Bawaria Motors w Warszawie.

BMW Serii 1
( 3-Drzwiowe )

Cechy i fakty Zapytaj o ofertę

BMW Serii 1
( 5-Drzwiowe )

Cechy i fakty Zapytaj o ofertę

Zapytaj o ofertę

Kontakt

Umów się na wizytę

--:
* - pole obowiązkowe