Bawaria Motors Janki

Naprawy gwarancyjne

Każdy nowy samochód BMW posiada 2 letnią gwarancję. W okresie jej trwania wszelkie zauważone usterki i nieprawidłowości funkcjonowania pojazdu są usuwane w Autoryzowanym Serwisie BMW na koszt producenta. Realizujemy pełen zakres napraw dla posiadaczy samochodów objętych gwarancją.

Naprawy pogwarancyjne

Oferujemy naszym Klientom pełen zakres napraw pogwarancyjnych. Dotyczy to posiadaczy samochodów BMW bez względu na wiek pojazdu. Z uwagi na fakt, że w naszym serwisie pracują osoby z wieloletnim doświadczeniem w naprawach pojazdów BMW mając do dyspozycji specjalistyczny sprzęt i narzędzia do naprawy, jesteśmy w stanie realizować naprawy kompleksowo, niezawodnie oraz szybko, co przekłada się nie tylko na wygodę Klienta, ale także koszty naprawy, które wbrew pozorom, nie koniecznie muszą być droższe, niż w serwisie nieautoryzowanym.

Naprawy mechaniczne

Nasz zespół posiada doskonałe referencje w zakresie wszelkich napraw mechanicznych oraz unikalny w Polsce zestaw narzędzi specjalistycznych służących do tego celu. Nawet najrzadziej spotykane modele samochodów marki BMW nie stanowią dla nas problemu.

Naprawy elektryczne

Systemy elektryczne i elektroniczne znajdują coraz szersze zastosowanie w nowoczesnych pojazdach. Ich naprawa wymaga specjalistycznej wiedzy, na bieżąco aktualizowanej, doświadczenia oraz posiadania odpowiedniego sprzętu pozwalającego poprawnie i szybko zdiagnozować występujące usterki. Nasz serwis spełnia wszystkie wspomniane warunki.

Naprawa szyb

Przednia szyba bez zarysowań i innych uszkodzeń to nie tylko wyższy komfort jady, ale przede wszystkim większe bezpieczeństwo. Wszelkie drobne uszkodzenia przednich szyb usuwamy korzystając z profesjonalnych narzędzi i materiałów. Nasi specjaliści potrafią usunąć praktycznie bez śladu uszkodzenia w postaci drobnych pęknięć i ubytków spowodowanych uderzeniem twardych przedmiotów.

Profesjonalna myjnia

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej myjni samochodowej. Oferujemy mycie samochodów przy użyciu nowoczesnych, przyjaznych dla środowiska kosmetyków samochodowych BMW, a nasza oferta obejmuje zarówno mycie karoserii pojazdu, jak i kompleksowe sprzątanie jego wnętrza. Gwarantujemy, że każdy samochód naprawiany w naszym Autoryzowanym Serwisie BMW wyjeżdża w doskonałym stanie technicznym i estetycznym. Myjnia jest dostępna tylko dla klientów Serwisu BMW Bawaria Motors Warszawa.

Serwis blacharsko-lakierniczy

Bawaria Motors oferuje pełen zakres usług:

  • Naprawy blacharsko-lakiernicze
  • Renowację i zabezpieczenie powłoki lakierniczej
  • Wynajem samochodów zastępczych
  • Likwidację szkód komunikacyjnych bezpośrednio w serwisie

e-bmwshop.pl

Sklep internetowy www.e-bmwshop.pl oferuje produkty marki BMW. Znajdą tu Państwo akcesoria do samochodów marki BMW, kosmetyki samochodowe oraz gadżety.

BMW Mobile Care

Pomoc BMW w razie awarii i wypadku.

Zawsze w najlepszych rękach: dzięki Twojemu BMW możesz cieszyć się jazdą, bezpieczeństwem i komfortem na najwyższym poziomie. Nasza pomoc w razie awarii i wypadku gwarantuje, że nawet w sytuacjach awaryjnych będziesz w dobrych rękach. 365 dni w roku, 24 godziny na dobę. Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej, skontaktuj się z BMW Mobile Service: wyślemy Do Ciebie samochód serwisowy BMW lub szybką pomoc drogową za pośrednictwem lokalnego pośrednika – a jeśli trzeba, zamówimy dla Ciebie taksówkę lub nocleg w hotelu. W razie wypadku do Twojej dyspozycji są specjaliści pomocy BMW, którzy wiedzą, co robić w takiej sytuacji i zapewnią Ci wsparcie. Niezależnie od tego, gdzie jesteś, z pomocą BMW w razie awarii i wypadku nigdy nie jesteś sam.

Aby zapewnić Ci ten wysoki standard nawet w przypadku awarii, stworzyliśmy BMW Mobile Care – niecodzienny pakiet usług zapewniających mobilność. Ważny w całej Europie (patrz obszar obowiązywania). Pod numerem telefonu + 48 22 205 50 65 masz do dyspozycji centralę Mobile Service: 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

BMW Mobile Service do zawsze doskonały wybór – dlatego w razie awarii powinien to być zawsze Twój pierwszy kontakt!

Kontakt

Więcej...
Więcej...
Więcej...
Więcej...
Więcej...
Więcej...
Więcej...
Więcej...
Informacja: Zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. – dalej: „Rozporządzenie”, informujemy, że:
Więcej...

Kontakt

Umów się na wizytę

--:
* - pole obowiązkowe