Bawaria Motors Janki

DEALER BMW BAWARIA MOTORS.

Odkryj świat BMW.

PRZENIEŚ RADOŚĆ Z JAZDY NA WYŻSZY POZIOM.

BMW DRIVING EXPERIENCE.

SPRAWDŹ

ZAWSZE NA PROWADZENIU.

Nowe BMW serii 3.

BMW W OFERCIE DLA BIZNESU.

W Twoim najlepszym interesie.

UNFOLD.

NOWY BMW Z4 ROADSTER.SPRAWDŹ

NOWE BMW X5.

Doświadcz jazdy próbnej.SPRAWDŹ

ZAPROŚ BMW DO SWOJEJ FIRMY.

Wybierz czas i miejsce. Poznaj oferty na miarę.SPRAWDŹ

RADOŚĆ Z JAZDY NA OKRĄGŁO.

ORYGINALNE KOMPLETNE KOŁA ZIMOWE BMWSPRAWDŹ

THE 1

PREMIEROWY TYDZIEŃ NOWEGO BMW SERII 1 OD 1 DO 5 PAŹDZIERNISPRAWDŹ

SMART VIDEO COMMUNICATION.

WIDEO W SERWISIE.SPRAWDŹ

SZEROKA GAMA MODELI W OFERCIE BMW LEASING 0%SPRAWDŹ

CZYSTA RADOŚĆ Z JAZDY.

BMW FINE DUST FILTER - NAJLEPSZY FILTR ANTYSMOGOWY BMW.SPRAWDŹ

Door to Door

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że specjalnie dla Państwa komfortu wprowadziliśmy nową usługę serwisową :

„„DOOR TO DOOR””  czyli „Przywóz i Odwóz Samochodu do Serwisu BMW”.


W ramach tej usługi mogą Państwo skorzystać z dwóch dostępnych form dostarczenia samochodu do Serwisu :

Osobisty Kierowca” lub „Platforma”.


Pełny regulamin usługi prezentujemy poniżej.

 

Regulamin i Cennik Usługi „Door To Door

1. Każdy użytkownik BMW lub MINI zlecający każdego rodzaju usługę serwisową w Bawaria Motors może skorzystać z usługi „Door To Door” na zasadach określonych w niniejszym regulaminie i w oparciu o obowiązujący cennik usługi „Door To Door

2. Usługa „Door To Door” jest uzupełnieniem usług serwisowych firmy i polega na odebraniu samochodu, który jest przedmiotem usługi serwisowej lub naprawy blacharsko lakierniczej bezpośrednio z miejsca wskazanego przez Użytkownika np. z domu lub z firmy Klienta wraz z ewentualnym podstawieniem samochodu zastępczego na czas usługi serwisowej.

3. Usługa „Door To Door” to również zwrot samochodu po wykonanej usłudze serwisowej bezpośrednio pod wskazany adres Użytkownika i odebranie samochodu zastępczego.

4. Usługa „Door To Door” jest realizowana przez podmioty współpracujące z firmą Bawaria Motors w dwóch standardach:

Osobisty Kierowca

Platforma

5. „Osobisty Kierowca” w osobie dedykowanego (posiadającego upoważnienie ) pracownika, który osobiście dostarczy pod wskazany adres Klienta samochód zastępczy i osobiście odbierze samochód Klienta na Usługę Serwisową z najwyższą ostrożnością i zgodnie z obowiązującymi przepisami Ruchu Drogowego.

6. „Platforma” dowiezie na lawecie pod wskazany adres Klienta samochód zastępczy i odbierze samochód Klienta umieszczając go na lawecie w celu przetransportowania do Serwisu Bawaria Motors.

7. Po wykonanej usłudze serwisowej na życzenie Klienta samochód może zostać przetransportowany również przez „Osobisty Kierowca” lub „Platforma” pod wskazany adres, tym samym od Klienta zostanie odebrany użyczony wcześniej samochód zastępczy.

8. Klient zlecający usługę serwisową telefonicznie lub osobiście informuje Doradcę Serwisowego Bawaria Motors o zamówieniu Usługi „Osobisty Kierowca” lub „Platforma”. Doradca Serwisowy potwierdza Klientowi zlecającemu przyjęcie zlecenia na usługę „Door To Door” oraz ustala datę, miejsce i godzinę odbioru/podstawienia samochodu.

9. Klient dokonując zlecenia usługi „Door To Door” wyraża zgodę na 1 godzinną tolerancję w dostawie / odbiorze samochodu w stosunku do ustalonej godziny ze względu na panujące warunki drogowe. Wykonujący usługę „Door To Door” dołoży wszelkich starań aby dotrzymać wyznaczonej godziny dostawy / odbioru.

10. Klient zlecający Usługę „Door To Door” realizowaną przez „Osobisty Kierowca” wyraża zgodę na przejazd Upoważnionego pracownika podmiotu współpracującego z Bawaria Motors swoim samochodem zgodnie z obowiązującymi przepisami o Ruchu Drogowym przy zachowaniu najwyższej ostrożności do siedziby Serwisu Bawaria Motors, tym samym zapewni wystarczającą ilość paliwa w zbiorniku do wykonania niezbędnej drogi do, jak i z Serwisu Bawaria Motors.

11. Wykonujący Usługę „Platforma” oświadcza że zlecony transport samochodu na lawecie jest ubezpieczony polisą OC oraz AC.

12. Cennik Usług „Door To Door” (ceny netto)

 

 

  Bawaria Motors Warszawa
„Osobisty Kierowca”  
Teren miasta 99 PLN
Poza miastem 2,50 PLN/km
   
„Platforma”  
Teren miasta 299 PLN
Poza miastem 299 PLN + 2,50 PLN/km
   
Cennik samochodów zastępczych (cena za jedną dobę)  
MINI 259 PLN
BMW seria 1 259 PLN
BMW seria 3 i X1 309 PLN
BMW seria 5 359 PLN
   
Limit przebiegu 150 km
Dopłata za km 1,5 PLN

Kontakt

Więcej...
Więcej...
Więcej...
Więcej...
Więcej...
Więcej...
Więcej...
Więcej...
Informacja: Zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. – dalej: „Rozporządzenie”, informujemy, że:
Więcej...

Kontakt

Umów się na wizytę

--:
* - pole obowiązkowe