Bawaria Motors Warszawa


BMW W OF​ERCIE DLA BIZNESU

SPRAWDŹ

Auto dla ambasady - samochody dla dyplomatów, ambasadorów

Diplomatic Sales

Dyplomaci oraz członkowie organizacji międzynarodowych to osoby zajmujące stanowiska najwyższej wagi, na których barkach spoczywają często bardzo ważne zadania. Presja i odpowiedzialność nieodłącznie wiążą się z pełnionymi przez nich obowiązkami i jako marka BMW doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Biorąc to wszystko pod uwagę, zależy nam na tym, by zaoferować najkorzystniejsze możliwe rozwiązania motoryzacyjne – w ten właśnie sposób powstał międzynarodowy program sprzedaży dyplomatycznej marki BMW, będący specjalną usługą dostępną dla dyplomatów i członków organizacji międzynarodowych. Mamy świadomość tego na jakie ryzyko narażone są często osoby poruszające się samochodami dyplomatycznymi, dlatego oferowane przez nas samochody dla dyplomatów posiadają najwyższe możliwe standardy zabezpieczeń. Zajmujemy się opracowywaniem tego typu konstrukcji od ponad trzydziestu lat, cały czas wprowadzając nowe ulepszenia i dążąc do tego, by auta dla dyplomatów były możliwe najbezpieczniejsze.

Luksusowe samochody BMW w wersji High Security z wyglądu niemal nie różnią się od swoich seryjnych odpowiedników, posiadają jednak wiele skutecznych zabezpieczeń, które wpływają na ochronę pasażerów. Specjalne opancerzenie opracowywane oddzielnie dla każdego z modeli sprawia, że BMW jako pierwsza na świecie marka uzyskała certyfikat zabezpieczeń zgodny z wymaganiami BRV 2009 – nieprzezroczyste elementy nadwozia posiadają poziom ochrony balistycznej VR7. Luksusowa limuzyna w wersji High Security to najwyższy standard zabezpieczeń w połączeniu z niezrównanym komfortem podróży i wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami, co sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dyplomatyczne na przykład jako auto dla ambasady.

Staramy się, by opracowywane przez nas samochody spełniały wszystkie kryteria bezpieczeństwa i komfortu, mamy jednak przy tym świadomość tego, że każdy może mieć własne, indywidualne potrzeby dotyczące swojego samochodu, uzależnione zarówno od charakteru użytkownika, jak i pełnionej przez niego funkcji. Auta dla ambasadorów, dyplomatów, członków organizacji międzynarodowych – stawiamy na najwyższe standardy i indywidualne dopasowanie, w tym również na dyskretne konsultacje oraz indywidualne wsparcie sprzedaży.

Kto może korzystać z programu Diplomatic Sales Service?

- dyplomaci z ważnym paszportem dyplomatycznym

- członkowie organizacji międzynarodowych (ONZ, NATO itd.)

Aby uzyskać szczegółowe informacje, należy skontaktować się z naszym Diplomatic Sales Managerem.

Kontakt:

Diplomatic Sales Representative:
Tymoteusz Nowak
+48 504 550 302
nowak_t@bmw-bawariamotors.pl

Kontakt

Umów się na wizytę

--:
* - pole obowiązkowe