Bawaria Motors Warszawa

Robert Wójcik

Dyrektor Zarządzający

Żaneta Suwińska

Koordynatro ds. Jakości i Obsługi Klienta

tel: 661 304 034
suwinska_z@bmw-bawariamotors.pl

Marcin Szprot

Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Używanych

tel: 661 304 036
szprot_m@bmw-bawariamotors.pl

Łukasz Grodzki

Kierownik Salonu Sprzedaży BMW

​tel: 695 104 490
grodzki_l@bmw-bawariamotors.pl

Anetta Otocka

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów

tel: 502 295 736 
otocka_a@bmw-bawariamotors.pl

Przemysław Budzis

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów BMW M

tel: 506 021 142
budzis_p@bmw-bawariamotors.pl

Filip Charłampowicz - Krawczyk

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel: 504 452 396
charlampowicz_f@bmw-bawariamotors.pl

Maciej Święch

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel. 695 306 303

swiech_m@bmw-bawariamotors.pl

Natalia Olińska

Kierownik Działu Sprzedaży Flotowej i Dyplomatycznej

tel: 695 304 041
olinska_n@bmw-bawariamotors.pl

Piotr Grząba

Doradca ds. Sprzedaży Flotowej

tel: 695 306 929
grzaba_p@bmw-bawariamotors.pl

Ewa Trawińska-Ogórek

Specjalista ds. Finansowania

tel: 607 850 060
ogorek_e@bmw-bawariamotors.pl

Anna Dyska

Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel: 22 550 03 88
dyska_a@bmw-bawariamotors.pl

Wojciech Wróbel

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów

tel: 501 949 970
wrobel_w@bmw-bawariamotors.pl

Daniel Lisiecki

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel. 517 126 409

lisiecki_d@bmw-bawariamotors.pl

Kontakt

Kontakt

Umów się na wizytę

--:
* - pole obowiązkowe